مشاهده شیوه تدریس

پرسنل فارسی زبان در تمامی مراحل رزرو یا برگزاری کلاس یار و یاور شما میباشند. شما میتوانید از مشاوره رایگان آنها در انتخاب دوره یا اساتید مفید برای سطحتان در هر زمان استفاده نمایید.

تمامی دوره های ما بر اساس جدیدترین متد زبان انگلیسی تهیه شده است.

کلاسهای رایگان بعدی شما مانند کلاسهای اصلی کالج میباشد. در این مرحله انتخاب استاد با نظر شما و با راهنمائی پرسنل فارسی زبان میباشد.

لطفا کتاب تعیین شده برای ادامه کلاسها را از وبسایت دانلود نمایید.

2. 簡単な会話でレベルチェックをいたします。

آمادگی برای شروع درس

در ابتدا، استاد با سلام و احوالپرسی و سوالات کوتاه در مورد آب و هوا یا کارهای روزمره انجام شده توسط شما، شما را برای تغییر حالتتان از فارسی به انگلیسی آماده میکند.

Presentation

معرفی درس و شروع تدریس

استاد با معرفی درس مربوطه، تدریس را شروع کرده و همچنین به اطلاع شما میرساند که چه درخواستهائی از شما در مورد درس مربوطه دارد.

Practice

تمرین و ممارست

در ضمن تدریس گرامر و همچنین در حین صحبتهای فی ما بین استاد و زبان آموز، کلمات، جملات و عبارات جدید نیز تدریس میگردند. جملات و عبارات شامل مکالمات روزمره و کلمات مورد نیاز زبان آموز میباشند.تمامی استادان این کالج میکوشند زبان آموز با مباحث درسی بخوبی آشنا شده و آموزش و تمرین و تکرار کلمات را تا زمان پاسخگویی صحیح به سؤالات ادامه داده تا زبان آموز بتواند آموخته های خود را در مکالمات روزمره به درستی بکار ببرد. تمرین، ممارست و صحبت کردن مداوم، بهترین شیوه برای یادگیری زبان انگلیسی میباشد.

Product

نتایج حاصل شده

یکی از امتیازات ویژه کلاسهای خصوصی این است که استاد در تمامی مدت کلاس در اختیار شما بوده و شما میتوانید از تک تک دقایق کلاس به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. در این روش نیاز نیست که مانند کلاسهای عمومی منتظر رسیدن وقت آزاد باشید تا سوالات خود را مطرح کمید. استاد کاملا در اختیار شما بوده نا مشکلات و نقاط ضعف انگلیسی شما را بر طرف کند. شما میتوانید با تمرین زیاد مشکلات زبان انگلیسی خود را بر طرف نمایید.

Closing

پایان کلاس

در انتهای زمان کلاس، استاد با تعیین تکالیف برای دروس جدید و همچنین خداحافظی کلاس را پایان داده و ارتباط آنلاین قطع میگردد.

ثبت نام پس از دوره رایگان

مشاهده کلیپ شیوه تدریس

شما با شرکت در دورۀ آموزشی رایگان، میتوانید تأثیر شگفت انگیز دوره های آموزشی کالج ما را تجربه و با دریافت اطلاعات کامل از نحوۀ تدریس و سپس کسب اطمینان از کیفیت مطلوب ما در آموزش زبان انگلیسی، با ثبت نام در دوره های متنوع ما، به تحصیل در کالج QQEnglish بپردازید.

برای دانشجویانی که تجربه کلاسهای آنلاین را ندارند
دلایل انتخاب QQEnglish توسط دانشجویان
نظرات دانشجویان
عضویت رایگان